ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

11TEAMFOOTBALL була заснована в 2020 році, за допомогою злиття двох провідних компаній і подальшого ребрендингу, ставить перед собою завдання стати найбільшим інтернет-магазином спортивних, футбольних і командних товарів.


Наша мета – завжди пропонувати вам найбільший асортимент товарів для футболу і активного способу життя за доступними цінами.


Наша команда – молодий і динамічний колектив відрізняється насамперед нашої спільної любов’ю і інтересом до футболу. Кожен член нашої команди є справжнім фахівцем у своїй галузі і вносить свій вклад в успіх 11TEAMFOOTBALL. Вони будуть раді надати вам пораду і допомогу.


Підтримка клієнтів – якщо у вас виникли будь-які питання ви можете зв’язатися з нами за допомогою call-центру, e-mail або ж замовити зворотний дзвінок у нас на сайті.


Асортимент – незалежно від того, чи шукаєте ви найновіші футбольні бутси для себе або повну екіпіровку для свого клубу, з нашими пропозиціями ви обов’язково знайдете саме те, що вам потрібно. Ми розширюємо категорії спортивного одягу і взуття щоб ви завжди могли комфортно себе почувати і насолоджуватися товарами від лідерів ринку, таких як Adidas, Nike, Puma і інших.


Співпраця – наша компанія готова співпрацювати з компаніями усього світу. Великий асортимент товарів в наявності зробить все щоб ви залишилися задоволеними співпрацею з нами. Всі пропозиції по співробітництву приймаємо на наш e-mail.